aktualizované dňa 14.4.2005

VYUŽITIE
celoročné využitie na rekreačné účely (lyže, rybolov, vodné športy, horská turistika, cykloturistika, atd.)

Prenájom rodinného domu v Liptovskom Mikuláši - časť Ondrašová

Ubytovanie v objekte bez prítomnosti domácich

>> Lokalita

V PRIAMEJ BLÍZKOSTI UBYTOVANIA ...

Rekreačný dom sa nachádza v oblasti Západných Tatier, cca 2 km od mesta Liptovský Mikuláš.

V tesnej blízkosti (500 m) sa nachádza vodná priehrada Liptovská Mara (21 600 m2), známe rekreačné centrum. Okrem plávania a rybolovu ponúka aj možnosti plavby výletnou loďou, potápanie, surfovanie či člnkovanie ...

Nachádzame sa iba 1 km od AQUAPARKU TATRALANDIA! Termálny aquapark s celoročnou prevádzkou disponuje 20 tobogánmi, 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií. V blizkosti sa nachádza aj termálne kúpalisko Bešeňová a Liptovský Ján.

Vo vzdialenosti iba cca 5 km sa nachádza obec Bobrovec, ktorý je ideánym východiskovým bodom pre vysokohorskú turistiku, cykloturistiku, bežkovanie. Pre zimných športovcov ponúka tiež lyžiarske vleky pre začiatočníkov. Pre náročnejších lyžiarov odporúčame napr. SKI CENTRUM - Jasná, prípadne lyžiarske stredisko v Závažnej Porube.

*obchod 200 m * autobusová zastávka 200 m * železničná stanica 1,5 km * pošta 500 m * nemocnica 1,5 km*


ŠPECIÁLNE TIPY NA NETRADIČNÉ ŠPORTY
Okrem klasického športového vyžtia ponúka Liptov ako turistické centrum aj široké spektrum možností adrenalínových a netradičných športov.
TARZÁNIA
V Demänovej doline vznikol prvý horský park na Slovensku TARZÁNIA. Pozostáva z množstva 5 - 7m nad zemou vybudovaných plošín a prekážok, a je prístupný v lete aj zime.
RAFTING
Rafting na umelom kanáli v Nízkych Tatrách. Splavuje sa na šesťmiestnych raftoch v sprievode inštruktora. Počas dvojhodinovej akcie má klient záchrannú vestu, prilbu a padlo. Z brehu je monitorovaný záchrannou hliadkou.
SKALOLEZECTVO
Skalolezectvo v oblasti Malachnô sa tiež uskutočňuje v skupinách s odborným doprovodom po špeciálne vybudovaných trasách v náročnosti od 1 - 8. Kompletná výstroj sa zapožičiava v stredisku Malachnô.
LEZENIE V JASKYNI
Lezenie v Netopierej jaskyni na južnej strane horského masívu Nízke Tatry pod vrchom Chopok za sprievodu speleológa.

Veríme, že si vyberiete. V prípade akýchkoľvek nejasností neváhajte a kontaktujte nás.
Copyright 2005, design and development by AT.design.